replica rolex watches fake rolex replica rolex replica uhren kaufen rolex replica replica watches replica watches replica rolex replica rolex rolex replica

Firma BANCO założona w 1993 roku, jest producentem kompleksowego wyposażenia wnętrz okrętowych takich jak: systemy paneli ściennych i sufitowych, kabiny sanitarne, drzwi wewnętrzne, podłogi pływające, włazy inspekcyjne, wnęki okienne, meble metalowe i wiele innych.

Firma BANCO zlokalizowana jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, przy autostradzie A1 i Obwodnicy Trójmiasta. Od lotniska w Gdańsku Rębiechowie, Stoczni i portów dzieli nas odległość 20 km z łatwym dojazdem. 

Posiadamy bardzo szeroką gamę wyrobów standardowych które powstawały w przeciągu okresu działalności firmy, jak i zupełnie nowe konstrukcje wykonane w oparciu o wymogi i życzenia klientów. Nasze produkty cechują się bardzo wysoką jakością w każdym detalu oraz konkurencyjnymi cenami. Na swoje produkty posiadamy certyfikaty klasyfikacyjne w tym certyfikat NATO.              

Od roku 2004 posiadany certyfikat ISO 9001:2015.

Nasi pracownicy gwarantują profesjonalną obsługę na każdym etapie, od działu handlowego poprzez działy konstrukcyjno-technologiczne, logistykę i produkcję.

Pracujemy na najnowszych o programowaniach technicznych, nasze działy konstrukcyjno-technologiczne opracowują dokumentację techniczną począwszy od rysunków konstrukcyjnych pojedynczych wyrobów, planów szalowania całych statków wraz ze wszystkimi szczegółami, skończywszy na modelach 3D na specjalne życzenie klienta.

BANCO prowadzi swoją działalność w nowoczesnym zakładzie zlokalizowanym na terenie 20 000 metrów kwadratowych.